Novotel Lille Centre Grand Place

  • Hotels - Restaurant
116 Rue de l'Hôpital Militaire 59800 Lille

Inrichting

Hal
m2U-shapedAls een klasAls een theaterMet dinerOntvangstruimte - Cocktail
Vauban2566800
Rihour3013152000
Citadelle6025354500
Grand Place7027405000
Citadelle - Vauban8533407000
Grand Place - Rihour10037508000

Diensten

Lift
Bar
Winkels
Babybedden
Restaurant
Sportzaal
Wasserij
Kluisjes voor Klanten
Kamerservice

Capaciteit

104 Kamer(s)

Locatie

Novotel Lille Centre Grand Place
116 Rue de l'Hôpital Militaire 59800 Lille

Gesproken talen

  • Frans
  • Engels
  • Spaans
  • Duits

Toegang

  • openbaar Vervoer : Métro M1 arrêt "Rihour"
Een fout melden
Een fout melden
Dank u. Uw bericht werd verzonden.
Une erreur est survenue lors de l'envoi du formulaire.
Sluiten