Novotel Lille Aéroport

  • Hotels
55 Route de Douai 59810 Lesquin

Inrichting

Hal
m2U-shapedAls een klasAls een theaterMet dinerOntvangstruimte - Cocktail
Lesquin258101500
Reims 2501720303545
Reims 1501720303545
Accueil501720303545
Nice501720303545
Colmar702535606065
Reims ( 1+2)10035456580100
Evry1304565120110130
Marseille13545100130120135
Metz (Marseille + Colmar)22550150220180225

Diensten

Bar
Tuin
Babybedden
Privé Parkeerterrein
Zwembad
Restaurant
Sportzaal
Terras
Wasserij
Kluisjes voor Klanten
Kamerservice

Capaciteit

90 Kamer(s)

Locatie

Novotel Lille Aéroport
55 Route de Douai 59810 Lesquin

Gesproken talen

  • Frans
  • Engels
  • Spaans
  • Duits

Toegang

  • openbaar Vervoer : Bus L7 ou L1 arrêt "Moulin De Lesquin"
Een fout melden
Een fout melden
Dank u. Uw bericht werd verzonden.
Une erreur est survenue lors de l'envoi du formulaire.
Sluiten