Best Western Urban Hôtel

  • Hotels - Restaurant
48B Rue de Valenciennes 59000 Lille

Inrichting

Hal
m2U-shapedAls een klasAls een theaterOntvangstruimte - Cocktail
La Maison Crepelle25661010
Les Machines5020204050
L’Usine5020204050
La Vapeur6024205060
L’Atelier6021205060
La Manufacture1204545100120

Diensten

Lift
Bar
Babybedden
Privé Parkeerterrein
Restaurant
Terras
Kluisjes voor Klanten
Kamerservice

Kwaliteitsaanduiding

Destination innovante et durableDestination innovante et durable
La Clef VerteLa Clef Verte

Capaciteit

40 Kamer(s)

Locatie

Best Western Urban Hôtel
48B Rue de Valenciennes 59000 Lille

Gesproken talen

  • Frans
  • Engels
  • Spaans

Toegang

  • openbaar Vervoer : Métro M2 arrêt "Porte de Valenciennes"
Een fout melden
Een fout melden
Dank u. Uw bericht werd verzonden.
Une erreur est survenue lors de l'envoi du formulaire.
Sluiten